Nove iTrigue a MuVO

Autor: Martin Alexander (martin.alexander@repro.cz), Téma: NOVINKY
Vydáno dne 16. 11. 2004 (4709 přečtení)
Creative v ČR představilo dva nové produkty. Jednu 2.1 reprosoustavu a jeden MP3 outdoorový přehrávač.

Nové Creative iTrigue mají název 3600 a 5600. Jejich design není se staršími modely nepodobný, vyhlíží však agresivněji. Podle Creative zákazníci žádají po trhu reproduktory, které vypadají jinak a mohou být nejen interpretačním zařízením, ale také okrasou interiérů. 
iTrigue jsou špičkou mezi 2.1 / 5.1 reprosoustavami Creative hned pro Cambridge Soundworks modelech (na jeden takový bude na REPRU brzy recenze). I přes svou velikost podle výrobce překvapí svým barevným a čistým projevem. Postarají se o to mikrodrivery
NeoTitanium Tri-Array, titanové parabolovité měniče, které s oblibou používá právě Creative, ve spojení s technologií Acoustic Loaded Module, která zvýrazňuje střední a basové tóny. Dálkové ovládání je standardem.

Další novinkou je outdoor MP3 – WMA player C100 patřící do série MuVO. Poslední dobou Creative vychrlilo množství novinek této série, nedodržujících klasickou zasouvací koncepci.
C100 má zvýšenou odolnost proti prachu a vlhkosti, disponuje pogumovaným krytem a sportovci ocení i stopky.
Player může mít paměť až 768 MB. Co že tak nezvyklé číslo? Jednoduše - rozšiřitelnost MCC a SD kartami. Udávaná výdrž baterie je 18 hodin, USB 2.0 je samozřejmostí. Potěší i FM tuner.